Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

?
hur ser du ut?
Och jag har sett och pratat med Money live men det vet hon inte om!Men hennes kompis föll för mig... eller i alla fall föll på mig.
![]()
vem va min kompis? fan, störigt, vill ju veta vem ja pratat med! Nej, du var på puben med en prutfull blond tjej och två killar. Vi snackade inte många ord ändå.
Då såg man presentabel ut iaf eller? hahhaha......
jag finns på rätt många ställen på forumet, vad säger ni killar-tråden, bildtråden för forummedlemmar, visbytjej vill ligga-tråden osv. så det är fritt fram att leta. tråden handlar inte om fula tjejer så känner inte att ja behöver lägga ut här.![]()
...tänkte mest på att matcha ihop dig med jerker, stans fulaste snubbe, tror det kan vara nåt...
Så du menar att snygga killar väljer fula tjejer enbart för att reta upp snygga tjejer på ICA... Ja, men det verkar ju väldigt logiskt.. Att använda skallen o fattar "rätt" beslut har ju aldrig varit killars starka sida så då förstår jag varför.. Tack för att du klargjorde detta... Nu kan jag sova lugnt...
Btw... Det är löningshelg och min kyl gapar väl lika tom som många andras.. Kan jag då få skicka ut en allmän bedjan till alla snygga killar att inte dra med er era åkerspöken till ICA i helgen.. Låt oss få gå o drömma o fantisera i fred... Utan att bli upprörda och därmed själva plocka hem fel varor o bli ännu mera arg när man kommer hem och upptäcker missen.. Deal?
Hahahahaha Sanna, du e ju fan störd haha. Du får väl ragga på macken istället, där sitter ju oftast alla dryga brudar kvar i bilarna!
![]()
Jag kollade av misstag några minuter på "Kungarna av Tylösand" härom dagen. Tydligen ska så man som kille vara en kombination av ful, osmart så att det nästan gör ont och drängfull för att maximera sina liggchanser.
Så länge det finns en massa pengar så spelar det tydligen ingen roll om killen är ett rent grottmongo.Jag kollade av misstag några minuter på "Kungarna av Tylösand" härom dagen. Tydligen ska så man som kille vara en kombination av ful, osmart så att det nästan gör ont och drängfull för att maximera sina liggchanser.
jag har mitt på det torra, men tack för omtanken.![]()

Hahahaha....focking respect man...Lukt och smak är såååå VIKTIGT i frågan!
Jag checkade upp Lackmuspapper på Wikipedia nu, och fattar precis varför det heter som det heter!
Man blir ju Lack om Pappret visar att Musen inte smakar gott!LACKMUSPAPPER!
http://sv.wikipedia.org/wiki/Lackmuspapper

Jefflar..... PM'en bara rasslar in..... hold on, jag svarar i tur och ordning!![]()
|
|
Australiskt stjärnskott klart för GGN 2026
20-årige australiensaren Wi... |
|
|
Alltid redo för regn
Håll dig torr på hojen – ny... |
|
|
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours
Pressrelease från Bridgesto... |
|
|
Publikrekord under World Ducati Week
Ducati slog publikrekord un... |
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |