Tja, min polare välte min hojj när han skulle provsitta den så nu behöver jag en svart kylvingskåpa på höger sida. Är det nånn av er som har en tillövers eller vet var man kan få tag i en billigt?
Tja, min polare välte min hojj när han skulle provsitta den så nu behöver jag en svart kylvingskåpa på höger sida. Är det nånn av er som har en tillövers eller vet var man kan få tag i en billigt?
Jag ska flytta från stan o har 3månader uppsägningstid på min garageplats som jag vill bli av med.
Det är i ett gemensamt varmgarage men jag bedömmer säkerheten som mkt god, 2 låsta portar samt en dörr till mcgaraget med plats för 4 hojjar (endast 2 platser utnyttjas nu).
Priset jag betalar...
Tack för alla bra svar!
Starstriker, har du något tips på bra GPS? Är nu helt såld på iden med GPS, tänk den i kombination med VV's hemsida om vägnätet!
69:an, VV hemsidan funkar inte på denna mac-dator men det låter ju grymmt användbart med kartor som visar beläggningen på vägarna.
ElGarto...
Är ute på mc-semester nu, sitter i köpenhamn o är lite missnöjd med mitt vägval hit. Hur fan ska man göra för att undvika raka 90vägar utan ett enda knäskrap? Hur gör ni?
Ska man inhandla en GPS? isåfall vilken, Timtim Rider är ju svindyr? Eller ska man skriva ut kartor från eniro o tejpa på...
pepp pepp! Nu har jag precis köp en sumo! Är apnöjd men jag funderar på vad det är för ljud som kommer från framgaffeln när man kör. Är det möjligen så att turbon för framhjulet sitter där o visslar?