Recent content by MrComputer

  1. MrComputer

    Film: Gelleråsen 16/9 - 05 (Swedie)

    Om du multiplicerar med ca 1.6 (1.6092 lite mer exakt) så får du km/h. 100 mph = ca 160 km/h, 150 mph = ca 240 km/h :)
  2. MrComputer

    RR-Bilder Falkenberg

    Bilder från falkenberg 050527-050529 tagna av Fireblade (Peter Cedergren) finns även beskåda på http://www.cedergren.info
  3. MrComputer

    Bilder Anderstorp 30/4-1/5

    Bilder från helgens tävling finns att beskåda på http://www.cedergren.info . Bilderna är tagna av Peter Cedergren (Fireblade)
  4. MrComputer

    MySQL query hjälp

    Hör av dig till mig med mer info så skall vi nog kunna fixa det :)
  5. MrComputer

    Macintosh

    Har du fixat filmen? Har själv tre stycken macar och kan komma med lite tips om du behöver :) Skicka PM om du fortfarande inte får det att fungera!
  6. MrComputer

    Macintosh

    Så säger man väl inte :tungan , Mac Rules :banana :D
  7. MrComputer

    Resultat Falkenberg

    Vad jag har förstått så vurpade Swedie pga att någon körde på honom bakifrån. Stukad fot (hoppar på kryckor) vart resultatet + lite skador på hojen
  8. MrComputer

    Endags linser

    Åk till en optiker och kolla ögonen, de kan bli permanent skadade om man inte är försiktigt!!! Speciellt med endagslinser som inte är gjorda för att sitta i så länge, kan "repa" ögonen eftersom de lättare går sönder.
  9. MrComputer

    Pussla ihop R1

    Det är hans pappas motor cykel. (och min också för den delen :rolleyes: )
Back
Top