Kurt-Olsson
Gudomlig sporthojare
Inte meningen att dryga men gick den inte spring igång? Kanske laddning inte funkar heller?Batteritorsk.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Inte meningen att dryga men gick den inte spring igång? Kanske laddning inte funkar heller?Batteritorsk.
Insprutningen vet inte riktigt vad den ska göra under en viss spänning. Det bara puffar och har sig.Inte meningen att dryga men gick den inte spring igång? Kanske laddning inte funkar heller?
Ah. Fattar.Insprutningen vet inte riktigt vad den ska göra under en viss spänning. Det bara puffar och har sig.
Ohhhh fancy.10 mil i och runt stan. Velade mellan Kawan och TDMen som vanligt. Och som vanligt blev det denna.
View attachment 512457
Gammal bild.
Byggd i Italien med en österrikisk motor. Den har själ.Jösses. Bmw - vad i hela friden.
Bättre än gräsklipparmotor och temuplast. Looking at you GS900Byggd i Italien med en österrikisk motor. Den har själ.
Verkar som om laddningen inte fungerar.Insprutningen vet inte riktigt vad den ska göra under en viss spänning. Det bara puffar och har sig.
Kolla med polisen om nån har hittat och lämnat in på hittegods!Igår körde jag ca 2 mil, en shakedown efter att monterat nytt avgas på SuperSporten, och avslutade med att förlora körkortet![]()
Ja, det var lite konstigt, det var faktiskt flera poliser inblandande men de sa till mig att det där körkortet inte finns längre?Kolla med polisen om nån har hittat och lämnat in på hittegods!![]()
Surt så här inför säsong.Ja, det var lite konstigt, det var faktiskt flera poliser inblandande men de sa till mig att det där körkortet inte finns längre?
In all fairness hade jag kanske lite innestående så var typ dags nu ändå![]()
22 mil i lördags med 3 vänner. glössbo. växbo. järvsö. delsbo. huddik. hem.
Jag säger bara väg 272. Men säg ingetVäxbo-Iste-Järvsö-Delsbo-Norrbo-Näsviken-Hög-Hudik måste vara en av landets absolut bästa MC-rutter. Men säg inget!
Mvh
Hur är den i en regnskur. Blir din rygg lite blöt/smutsig. Min Buell hade liknande icke stänkskärm bakView attachment 512606ca 10 mil. Hade glömt datorn på jobbet så jag fick köra o hämta den (har två mil dit).
Fick feeling o körde några extra mil
Köpte den ifjol så har faktiskt inte hunnit köra i regn än.Hur är den i en regnskur. Blir din rygg lite blöt/smutsig. Min Buell hade liknande icke stänkskärm bak
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
Nya BMW S 1000 RR tar form
Redan i maj 2025 gav BMW me... |
|
|
|
Helsvarta Deadwood – Ny cruiser från H-D
H-D presenterar nya Deadwoo... |
|
|
Sommarauktion hos Antiqueweb
Svenska Antiqueweb avslutar... |
|
|
HJC stärker kundrelationen
Pressrelease från HJC Helme... |
|
|
Sportsterbygge i nästa nummer
I Allt om MC nummer 8 komme... |
|
|
Dags för gräsgasa hos Hydet
Den 1 augusti kör Hydet MC ... |