totoro
Är fulladdad ibland
Ska tvätta min första gången ikväll. Gäller å dra i den som blöt. Jag ser ut som en tändsticka i den?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tvätta, vafalls!?Ska tvätta min första gången ikväll. Gäller å dra i den som blöt. Jag ser ut som en tändsticka i den?
Jag håller tummarna för att en av dessa två är min?Har inväntat fler tröjor men bara fått 2. Kommer ta dom till tryck för korrigering asap och skicka åter.
Yes ena var din!Jag håller tummarna för att en av dessa två är min?OM möjligt, så vore jag tacksam om nästa rad av min slogan (Five up) kom på raden under den första delen (One down). Om möjligt alltså (du behöver inte vända ut och in på dig för att få genom det önskemålet).
![]()
Ja borde gå, skicka in tröjan asap då jag redan lämnat tröjorna som kommit hittills. Men han som trycker dessa tröjor (som vet hur dom trycks) gick precis på semester tyvärr. Så vi får se lite när dom blir fixade. Så passa på är det jag sägerKollade du på min bild? Tror du det går att få in resten av min text under det som redan är tryckt?
![]()
Kalas!Ja borde gå, skicka in tröjan asap då jag redan lämnat tröjorna som kommit hittills. Men han som trycker dessa tröjor (som vet hur dom trycks) gick precis på semester tyvärr. Så vi får se lite när dom blir fixade. Så passa på är det jag sägerskicka åter så fixa vi den sista raden som saknas.
Menar inte att stressa, bara nyfiken, och sugen på att se cool ut.Semester för killen som trycker...men ska dit igen början på nästa vecka och sedan om dom kan trycka fort så går det fort till dig sen
![]()
Även din packadKänner att jag riskerar att bli forumets tjatkärring...men, nåt nytt om de omtryckta tröjorna?![]()

|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |