Målande text. ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ärjhu bara tvungen att lägga ut annons texten.Målande text. ?
Det är inte så mycket hopp på cykel- och gångbanor i bostadsområden så det går bra ändå.Det är nog ingen fara, ramen kommer att vika sig vid landningen så framhjulet kommer att ha gott om plats ?
Nu är du väl hårdJag kanske kommer ihåg fel, men så såg väl aldrig R1:an ut...?
plasten över bakramen /mellan sadlarna är väl från rettan om tyskröven försvinner
Veteranmotorcykel, Honda S65 modellår 1965 https://www.blocket.se/vi/97156169.htm
En ovanlig gammal hoj. Kan inte finnas många i Sverige
Det är en Lifan motor i den.Cool med en av de första Honda hojarna i Sverige, men noppigt krom och dassig pensel(?) färg. Och vad är det för motor han satt dit egentligen?
Cool med en av de första Honda hojarna i Sverige, men noppigt krom och dassig pensel(?) färg. Och vad är det för motor han satt dit egentligen?
Så är det nog, men originalmotorn följde med.En Lifan Fiddy-motor ser det ut som vilket väl är en kopia på den motor som sitter på Hondan original? Så förhoppningsvis var det bolt on och inga modifieringar.
Men likafullt så har den nu alltså en Kinesmotor och inte en Honda.
Så är det nog, men originalmotorn följde med.
En z900 i originalskick med 0 mil hade det kunnat vara ett lagom pris för en hoarder, men för en ombyggd hoj med knullputs - möjligen om $tålarna från bauta-arvet bränner i ens ficka.Säljs den verkligen för 225k?
Säljs den verkligen för 225k?
Undrar vad den graverade svingen är värdLugn. Det är bara en intressekoll.
Skulle han känna av något intresse så åker nog priset upp ett snäpp till.
En kvarts miljoooon är väl en rund och jämn summa...?
Är det racegravyr för snyggare och snabbare nedlägg 

Sååå... Den är inte billigast på blocket, trots att den billigaste gått kortare och är fullt fungerande (?) och besiktad.När besiktningen skiter sig åker den ut på annons...
"gick inte genom besiktningen på grund av petitesser"
- Utskjutande detalj 6.2.9 fram utformning olämplig (hydralvätskebehållare)
- Färdbroms bromsbelägg 1.1.13 fram höger oljebemängda
- Stötdämpare 5.3.2 fram vänster läckage
När besiktningen skiter sig åker den ut på annons...
"gick inte genom besiktningen på grund av petitesser"
- Utskjutande detalj 6.2.9 fram utformning olämplig (hydralvätskebehållare)
- Färdbroms bromsbelägg 1.1.13 fram höger oljebemängda
- Stötdämpare 5.3.2 fram vänster läckage

Sååå... Den är inte billigast på blocket, trots att den billigaste gått kortare och är fullt fungerande (?) och besiktad.
Istället får man en hoj med läckande framgaffel som pissat ner bromsarna. Och jag antar att de där utstickande sakerna är spetsarna på styret.
Well..
20000 skulle jag väl kunna bjuda. Men vad ska jag med ett bojsänke till?![]()
Och han skulle nog inte gilla det budet, med tanke på att han inte gillar stor prutare, och nog är jag både storväxt och prutare!
Ja, märkligt.Sååå... Den är inte billigast på blocket, trots att den billigaste gått kortare och är fullt fungerande (?) och besiktad.
Istället får man en hoj med läckande framgaffel som pissat ner bromsarna. Och jag antar att de där utstickande sakerna är spetsarna på styret.
Well..
20000 skulle jag väl kunna bjuda. Men vad ska jag med ett bojsänke till? ?
Och han skulle nog inte gilla det budet, med tanke på att han inte gillar stor prutare, och nog är jag både storväxt och prutare!

Cachad info från KFM i ärendet - för den intresserade.20 papp.
Det var precis vad KFM värderade den till när den gick på auktion i Karlskrona för mindre än 2 månader sedan.
|
|
GGN 2025, värsta hittills !
Conny Bohlin, VD för Nordic... |
|
|
Bildsvep – GGN 2025
På plats i depån på årets G... |
|
|
Wunderlich vindavvisande väskor
Pressrelease om nyhet från ... |
|
|
GGN Shakedown – Stark Varg EX!
MysEnduro i Laxå I sönda... |
|
|
Bike nr 10 lämnad till tryck!
Nästa nummer av Bike är som... |
|
|
Missa inte Katalogen 2026!
Stora Motorcykel... |
|
|
Flera stora stjärnor till 2025 års Gotland Grand National!
David Knight, Ducati Åre... |
|
|
Ny Brutale från MV Agusta
Italienska motorcykeltillve... |
|
Indian Motorcycles bryter sig loss
Screenshot Polaris Inc h... |
|
|
|
YAMAHA TRACER 7 OCH TRACER 7 GT Y-AMT
Yamahas TRACER 7 och TRACER... |