Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Han har väl ett tvårskontrakt med Pramac, så han borde ju köra där nästa år också, efter dagens pallplats lär han väl inte få foten i första taget.Petrucci fick äntligen en välförtjänt podieplats, jag tycker ofta han kör bra och utan att ständigt bowla omkull andra förare. Bra skit! Redding på Ducati nästa år, hoppas att även Petrucci lyckas skramla ihop till en hyfsad styrning. Någon som vet var han är på väg?


Och Danilo fick det ju att inte se ut som om Rossi hade segern som i en liten ask när Marquez ramlade av banan heller, ta in sådär snabbt!a

Kass rejs!!?? Icke,vart ju ett kanonrejs. .VR utmanad hela rejset håller till slut undan Petrucci av allanågon mer som såg laserpeken rakt in i nyllet på VR i starten och med 2 varv kvar..?
Ja, jag såg den vid starten men tänkte att det bara var någon reflex då. Obehagligt om folk håller på så, kan gå rätt illa om man blir bländad i 300 knyck...
Det var nog en lampa på displayen som lös. Syns ofta i kvällsracen från QatarKass rejs!!?? Icke,vart ju ett kanonrejs. .VR utmanad hela rejset håller till slut undan Petrucci av allanågon mer som såg laserpeken rakt in i nyllet på VR i starten och med 2 varv kvar..?
Kass rejs!!?? Icke,vart ju ett kanonrejs. .VR utmanad hela rejset håller till slut undan Petrucci av allanågon mer som såg laserpeken rakt in i nyllet på VR i starten och med 2 varv kvar..?

Precis som de andra skriver, ni måste mena shiftlighten.
...eller som Petrucci själv uttryckte det: "I was scared I was too fast because it's not usual you gain that time to Valentino. It's not a comfortable situation. "![]()
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |
|
|
Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor
Ducati presenterar, i samar... |
|
|
Nu startar mässan i Milano
Nu åker vi på redaktionen n... |
|
|
EU:s fartgräns för MC stoppad
SMC, FIM och FEMA har lycka... |
|
|
Femte generationen Monster är här
Legendariska Ducati Monster... |
|
|
Påvens BMW R18 utauktionerad
Den 3 september 2025, under... |