Falkenberg onsdagskörning 18/6

Tog du några bilder på en röd/svart BMW F800R måhända? Kan vara kul att se isåfall, blev nog inga spektakulära nedlägg i början men du kanske fick några bilder på mig i sista passet då det gick lite bättre. Körde i lugn grupp
 
Jag har en
 

Bifogat

  • mc-2269.jpg
    mc-2269.jpg
    229.7 KB · Visningar: 52
Last edited:
En tanke som slog mig, det är oerhört många som sitter "fel" när man tittar på bilderna, även i licensgruppen. Då menar jag överkroppen som sitter i linje med hojen, de flesta sitter ju så! Nu är jag verkligen inte proffs på att köra, de flesta på bilderna kör nog åttor runt mig men ser ändå den bristen. Borde väl bli ännu bättre med lutande överkropp?
 
På grund av utebliven betalning av bilder kommer bilderna se ut så här framöver. Obs föraren på bilden har inget med detta att göra.mc1-2012.jpg
 
Hejsan! du tog möjligtvis inga bilder på en vit röd Yamaha r6 06 med Marco simoncelli hjälm? "snabba gruppen" tack på förhand!
 
God afton, fångade du mig (röd-vit-SHOEI-hjälm) på finaste Firebladen i kommun' (vit-silver-orange med orange A-stjärna fram)?

\m/
 
*/ ?>
Nyheter
Gotland Ring Bike Week 2026, Early Bird erbjudande!

Den 3-5 juli slår vi upp po...

Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Förarkurser på Nürburgring

Nu är datumen för båda föra...

Brembo presenterar TrackTribe

Brembo presenterar TrackTri...

21/12 är sista dagen beställning av Katalogen 2026

Stora Motorcykelkatalogen 2...

Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!

Packa hojen, damma av hjälm...

Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!

Packa hojen, damma av hjälm...

Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?

Rykten om nya klassiska Duc...

Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?

Rykten om nya klassiska Duc...

Back
Top