Singeltråden

Smakar det så kostar det dessvärre.. Drar alltid iväg om man vill ha det lite "finare"..

Men kör typ Texas Longhorn eller nåt då? Är ju iaf riktig mat och inte spec. dyrt.
Annars kanske tapas funkar (om ni inte behöver bli mätta).

Mina tips är iofs sånt som JAG tycker är gott, så det finns ju inget som säger att tjejer gillar det, så är nog bäst att lyssna på kvinnorna i tråden :)

Meh en fin pasta, finns ju allt från seafood till kött o vegetariskt behöver ju inte kosta mkt. O lite gott vin till behöver inte heller kosta skjortan... :fakta
 
Ja, ni borde fan komma med manual så att man åtminstone har en chans att göra rätt.
Det enda jag vet är att PippiT kan man bjuda på en påse med bullar så blir hon glad, och Plåthinken kan man bjuda på 500g kvarg och en proteinshake. :mattias

Och mig kan man ta med ut på nåt skoj, typ gokart eller minimoto-körning, alternativt bungyjump! Som mat duger nåt bättre hamburgerställe fint. Här nere har vi ett som heter "Tusen&2" som är kalas. :)
 
Och mig kan man ta med ut på nåt skoj, typ gokart eller minimoto-körning, alternativt bungyjump! Som mat duger nåt bättre hamburgerställe fint. Här nere har vi ett som heter "Tusen&2" som är kalas. :)

Men bra, då vet jag vad jag ska göra när jag bjuder ut dig på dejt! :)
 
om man på en date bjuder på burgar.. nog sista date det.. eller då e man bara ute en fet en .. snabbis sista det oxå :fakta
 
Nyheter
Bike-Dagarna har öppnat!

Vinn en airbagväst från Dai...

H-D Pan America 1250 Limited provkörd

I nummer 5 av Allt om MC ko...

Custom Bike Show den 6e juni.

När Twin Club MC i Norrtälj...

Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo

Mötets ordförande Anna Iwar...

The Distinguished Gentlemans’s Ride 

Den 17 maj är det åter dags...

Stor invigning på Sulas MC

Efter att Sulas MC bestämde...

Nyheter från Wunderlich

Wunderlich är ett företag i...

Stark Future tredubblar omsättningen

Barcelona, Spanien – april ...

Harley-Davidson lanserar RIDE

Pressrelease från Harley-Da...

KTM uppdaterar sin elhoj

Pressrelease från KTM: ...

Back
Top