Singeltråden

Du läser som vanligt aldrig hela inlägget ordentligt.

Jag har skrivit att de oftast är väldigt trevliga och roliga, men om du inte redan visste det, så behöver de flesta människor någon form av ATTRAKTION i ett förhållande. Jag behöver iaf det, och då kan killen vara hur jävla trevlig han vill, vi kommer ändå aldrig längre än till kompisstadiet.

Ha ha, som vanligt :-) Du är för kul :D Du har helt rätt i din analys, men det jag menar är ju att om du vill träffa en påg som ser vettig ut kan du ju inte börna runt och kolla på folk som drar av sig krukan eller skinnstället. Träffa folk när dom är "civilklädda" finn din attraktion och slipp vidare otrevligheter som en utvällande buk, en ojämn tandrad eller hemmorojder utväxta mellan ögonen.

Vad utseende belangar kan det väl inte vara värre ställt här än i England, det var ju en otrevlig flora män där läste jag i din recension därifrån.
 
Såna människor går/kör ingenstans utan sin svindyra bil/i sitt svindyra skinnställ /i sin svindyra hjälm. Just för att de inte har nåt att tillföra annars. :fakta

Måste se galet ut när dom ska bada tex :D
 
Ha ha, du är välkommen, eventuellt. Men du får tömma grillen varannan gång och rasta paddan mellan varven. :)
Eventuellt?? Så du menar att du tvekar på om du vill se min ardennerröv svassa runt mellan paddan o grillen? :gnissla
 
Nyheter
Seriösa mc-kläder till bra pris

Raven Moravia TX Air+: Seri...

Márquez obeveklig i Misano

Misano gav Márquez hans fem...

Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Back
Top