Motard Maffia STHLM (keep it burning)

Vilken är din favorit sida om stan: Norr eller Söder sidan?


  • Antal röstningar
    0
  • Undersökning stängd .
Som ni kanske klurat ut så finns det en knapp nere på vänster sida där ni kan spara ner bilderna i HÖG upplösning till er dator, vill ni ha ännu större så kan ni PM:a mig med er mailadress.
 
Säg det... Sjukt overkligt. Det är ju bara på film som grejerna börjar brinna så fort de kör på en trottoarkant.

Vem var det som körde med orange tröja..? Vill bara säga: Håll undan nästa gång, byt till långsam gruppist. :tungan Skämt åsido, jag var tvungen att köra om...:rolleyes: Förlåt..:)
 
Vem var det som körde med orange tröja..? Vill bara säga: Håll undan nästa gång, byt till långsam gruppist. :tungan Skämt åsido, jag var tvungen att köra om...:rolleyes: Förlåt..:)

Skulle även vilja poängtera VIKTEN av att titta BAKÅT. Nästan varenda gruppkörning ligger folk och sover när det kommer folk bakom på slangen. Flera ligger gärna i 300 på bulten och gottröra men kör som kärringar när vi är ute på ex tvåfiliga vägar. :fyllisar
 
Nyheter
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats

Om du vill förfina din hoj ...

Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats

Om du vill förfina din hoj ...

Australiskt stjärnskott klart för GGN 2026

20-årige australiensaren Wi...

Alltid redo för regn

Håll dig torr på hojen – ny...

Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours

Pressrelease från Bridgesto...

Publikrekord under World Ducati Week

Ducati slog publikrekord un...

Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027

Brembos nya carboceramiska ...

Ducati lanserar Desmo450 EDS

Ducati lanserar Desmo450 ED...

Custom Bike Show 2026

I år var det 52a gången Cus...

Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!

Med en månad kvar är det gl...

Back
Top