K*kklonens katastrof

Jag testade också att gjuta av min dragg en gång, min tjej bor en bit bort så vi kom fram till att hon kan ju ha denna när jag inte är där.

Sagt o gjort hon köpte med sig ett kitt, läste nogrant ett par gånger innan det va dags att skrida till verket. Klipte till röret, tejpade lite runt den vassa kanten för att undvika skärsår som sagt, ställde mig i köket och började blanda ihop indredienserna, under tiden så hjälpte damen till att få fart på byxormen.

När det va dags så hällde jag i massan i röret, problemet va att när jag skulle köra ner dasen så tog det tvärstopp. Massan hade redan stelnat efter bara nån minut (kanske skulle sagt till tjejen att sluta lite tidigare). nåja fick slänga allt, har inte blivit nån mer gång sen dess men skam den som ger sig.
 
Jag testade också att gjuta av min dragg en gång, min tjej bor en bit bort så vi kom fram till att hon kan ju ha denna när jag inte är där.

Sagt o gjort hon köpte med sig ett kitt, läste nogrant ett par gånger innan det va dags att skrida till verket. Klipte till röret, tejpade lite runt den vassa kanten för att undvika skärsår som sagt, ställde mig i köket och började blanda ihop indredienserna, under tiden så hjälpte damen till att få fart på byxormen.

När det va dags så hälde jag i massan i röret, problemet va att när jag skulle köra ner dasen i röret så tog det tvärstopp. Massan hade redan stelnat efter bara nån minut (kanske skulle sagt till tjejen att sluta lite tidigare). nåja fick slänga allt, har inte blivit nån mer gång sen dess men skam den som ger sig.

Jag trodde du skulle säga att röret var för litet. :D:glömdet
 
Inte läsa när man äter, jag har pannkaka i lungorna. Klockren beskrivning.:tuttar
 
Är det bara jag som kommer ihåg att en liknande story har varit publicerad här på SH tidigare?

Jag skrattade lika mycket då!
 
Hahahahahaha!:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
 
Det underlättar om tjejen är med och hjälper till... Det blir betydligt lättare... :)

Så gört tillsammans i stället! :tummenupp
 
Hoppa fram till 1:50
[YOUTUBE-ID]MJa4eL99_Mo[/YOUTUBE-ID]
 
Polaren hade världens roligaste idé till födelsedagspresent men fegade ur i sista stund. Han tänkte ge en annan gemensam polares flickvän en dildo när hon fyllde år (nära kompisar och skämtar mycket med varann). Då var planen att han skulle gjuta av sin egen pick och sedan inte säga något för ens han fått bekräftat att de testat den.

:)
 
Gode gud tack för SH, TS du är en förebild.

HojSugen har lärt sig ett viktigt nytt ord...kukklonsgrötssilikonkattavtryck ..

Hälsa Katten.....:):):):):):):)
 
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top