RJ
God & glad kexchoklad!
Kom till Nordimotor i helgen, jag kommer att vara där med min hoj! Ett gyllene tillfälle att klämma, känna och snacka en stund. 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Har bott i/utanför Umeå hela mitt korta liv o varit intresserad av hojar hela tiden. Men endå har jag ingen aning om vars Nordimotor är![]()
Upplys mig tack![]()
Kan inte den slutgiltiga fikamenyn MEN skulle du mot förmodan känna att magen kurrar så finns det ett och annat matnyttigt för själen. Förut en hög med dussinhojar finns en röd MV Augusta, en Brutale, en SXV 550 med bandtillsats och kanske den finaste av alla en Honda CBR600RR tokkittad för att ta sig snabbast runt en bana.Kommer det finnas bullar och mjölk?
Kan inte den slutgiltiga fikamenyn MEN skulle du mot förmodan känna att magen kurrar så finns det ett och annat matnyttigt för själen. Förut en hög med dussinhojar finns en röd MV Augusta, en Brutale, en SXV 550 med bandtillsats och kanske den finaste av alla en Honda CBR600RR tokkittad för att ta sig snabbast runt en bana.
En själ i frid är som bomull för magen!![]()
Ska ni komma upp?
Jag är där från kl.10 till 16.00!
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |