jag är jättehungrig! skall jag ut å köra en sväng till och äta mig en hamburgare nånstans eller skall jag åka en sväng och stanna på hemsktjöp och plocka upp en klump grillat kött och sätta mig på balkongen och svulla hela kvällen?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
jag är jättehungrig! skall jag ut å köra en sväng till och äta mig en hamburgare nånstans eller skall jag åka en sväng och stanna på hemsktjöp och plocka upp en klump grillat kött och sätta mig på balkongen och svulla hela kvällen?

fan för att bo hemma... då är det inte ok att äta flottig pizza dagen efter...![]()

Ditt jobb är att sy ihop dagsutflykter på fritidsresors nya charterprogram för cullinariska vilsna rika sprätthöns; gourmaeat-vilagehGrilla hamburgare på balkongen och åk sedan till hemsktjöp och sitt utanför och ät hela kvällen![]()
Är det möjligt att flytta in redan ikväll?Grilla hamburgare på balkongen och åk sedan till hemsktjöp och sitt utanför och ät hela kvällen
det är det hemma hos mig![]()

Grilla hamburgare på balkongen och åk sedan till hemsktjöp och sitt utanför och ät hela kvällen![]()
Morrn!
Jag är trött o sitter redan på jobbet![]()

Vaknat hur många gånger som helst. Drömde om konstiga olyckor och världen skulle gå under och jag var på nåt sjukhus där det var massa döda och så pratade jag med min farfar som, i drömmen, inte var död 

Jag har också sovit kasst inatt, vaknat flera gånger.. det suger.Trööööött
Har varit på jobbet i snart 2 timmar och det känns inte som om jag riktigt har vaknat än. Sovit så jävla kasst i nattVaknat hur många gånger som helst. Drömde om konstiga olyckor och världen skulle gå under och jag var på nåt sjukhus där det var massa döda och så pratade jag med min farfar som, i drömmen, inte var död
Jag vill hem och somna om och drömma fina drömmar![]()

Jag har också sovit kasst inatt, vaknat flera gånger.. det suger.
Nu kan jag inte sova mer trots att jag är super trött
Idag är en sån där jobbig, "saknafabbedag"![]()

|
|
KTM uppdaterar sin elhoj
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Verksamheten säkrad på Gotland Ring!
Det har varit många turer k... |
|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |