Raderad medlem 19628
Guest
ja e sugen på att ta en tur i morgon..... några fler???

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

ja e sugen på att ta en tur i morgon..... några fler???![]()
Mån-tors, kväll. Ledig fre, lör & sön dock![]()
ja e sugen på att ta en tur i morgon..... några fler???![]()
Vad blir det för runda? Jag är sugen.
Har inte bestämt något direkt. Får väl se vad de som kommer är sugna på. Jag har funderat lite på Eskilsby och bortåt, sen Hällingesjövägen till Kungsbacka vidare till Gottskär och sen till stan. Skall på fika vid 19-tiden så behöver vara tillbaka runt den tiden![]()
Vi är (förhoppningsvis) 3 som åker från Hällesåker. Hällingsjö-Kba-osv låter som en bra idé. Vi kanske möter upp er andra på vägen.
japp men ja e ju lätt på!...Säger vi 17 00 vid Gp då?
fan det är strålande sol i dag juh woho!!!
![]()
![]()
japp bra, då ses vi vid gp 17 00.... mitt nr är 0735 123343... (svarar ja inte så sitter ja på hojen å ringer upp när ja stannar)
Vi finns i Eskilsby runt 1730 och väntar på er. Ha det gott tills dess![]()

HärligtSes då!
Blir inget längre posernade på GP då..![]()

Aha. Gott och vara ledig 3 dagar iofs men lite trist och missa em/kvällskörningarna.
hur många är det som först kommer till GP 17 00?
förutom jag å cykelstyre
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...