Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Det är som vanligt skillnad på folk och folk. Du och jag hade bannats direkct, andra kan skriva vad de vill.Ha ha! Underbart. Om jag hade skrivit detta hade jag bannats för gott![]()
Det är som vanligt skillnad på folk och folk. Du och jag hade bannats direkct, andra kan skriva vad de vill.
Det är som vanligt skillnad på folk och folk. Du och jag hade bannats direkct, andra kan skriva vad de vill.
Jag mår inte bättre av att du bannar honom, tvärtom. För min del får det gärna vara högt i tak så länge reglerna är lika för allaMen bu-hu! Ska jag banna Strider en stund så ni blir glada? Skillnaden är att Strider inte är i varenda tråd och medvetet missuppfattar saker och sätter sig på tvären.
Den finns på tub![]()
[YOUTUBE-ID]M8u1zKuFi0w[/YOUTUBE-ID]
Frihet under ansvar!k
Vilken trevlig kommentaror som tjuter så exalterat när Haga krascharHaga måste ju vara årets sämsta undra om han"Han kanske inte klarar av att tuggatuggummi och gå"
Aaaaaargh, ha ha! Gick det verkligen till så som det ser ut: Haga skulle göra en Rossi och ge fingret åt Biaggi men landar istället på ryggen? Visst, Haga är cool men fy fan vad dumt!Är det förresten någon som har hittat ett klipp på Hagas "vink" till Biaggi? Min dator passade på att buffra just då.![]()

Jag skrev om det tidigare i tråden och kom fram till samma slutsats som du. Det är Haga som kör på Biaggi.Edit: Fast när jag kollar igen ser det ju mer ut som Haga kör på Biaggi.![]()
Haga sa att Biaggi körde på hans framhjul, och det stämmer nog. Fast man kanske ska låta hojen lugna ner sig lite innan man ska ge sig på att göra handsignaler. Nu straffar det sig ju rejält.
Edit: Fast när jag kollar igen ser det ju mer ut som Haga kör på Biaggi.![]()
Borde väll varit Haga som körde på Biaggis bakhjul , eller backade BiaggiJapp.Racet i helgen?
Vilken trevlig kommentaror som tjuter så exalterat när Haga kraschar
Hur som helst jävligt osmakligtVar väl några spaniorer som hejade på Xaus kanske...![]()

Haga säger:
"Not such a great day after we started so well in each race. In the first race Biaggi took my front tyre and what can I say, it was a mistake. In race two I was following Troy and saving my time until the end but after nine laps I had chatter from the rear, then more the next lap, then it started moving, then there was no grip and I could not push any more. My wrist is sore so I have to rest that before the next race."
Jag säger:
"Biaggi took your front tyre? Come on, man... You shoved it into his rear wheel. Whining bitch!"

Aaaaaargh, ha ha! Gick det verkligen till så som det ser ut: Haga skulle göra en Rossi och ge fingret åt Biaggi men landar istället på ryggen? Visst, Haga är cool men fy fan vad dumt!
![]()
Racet i helgen?
Jo, men det kostar väl?Du har väl inte missat att du kan se dem på www.worldsbk.com ?![]()
Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...