Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
jäkla tryck det var på Gotland Ringbiljetterna då!
men jag fick mig en iaf! några mer som ska dit helg två kanske?

då va man full igen.. fan också...FFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNN SSSSSSSSSSSSSSÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ GGGGGGGGGGGGGÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BLÅVITT MOT GULDET!
Jag har plåtar på söndag. Då ska guldet hem. Trillaborg ska krossas och guldet kommer tillbaka till kamratgården! Helvete så gött det är.
![]()
FAN jag skulle ju boka andra helgen ju.. nu missade jag det... om nån har en plats över redan nu så vill jag köpa den! PRONTOjäkla tryck det var på Gotland Ringbiljetterna då!
men jag fick mig en iaf! några mer som ska dit helg två kanske?


FFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNN SSSSSSSSSSSSSSÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ GGGGGGGGGGGGGÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT DDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BLÅVITT MOT GULDET!
Jag har plåtar på söndag. Då ska guldet hem. Trillaborg ska krossas och guldet kommer tillbaka till kamratgården! Helvete så gött det är.
![]()
God morgon
Undra hur många som mår bra idag..![]()
Uppe innan 07.oo - tjeck, dödsångest - tjeck

ah... dödsångest... ja kommer bergis klippa av mig ett finger idagMin plan om att vara på jobbet 0700 idag gick ju sådär bra![]()
Vitaminer, resorb och alvedon till frukost, nu kaffe![]()
:
Tack för en trevlig och rolig kväll igår![]()
ah... dödsångest... ja kommer bergis klippa av mig ett finger idag:
ne, jag mår fan kanon![]()

Djävla tjyvpack!
Hade inbrott på ett av våra kontor igår natt.. nu är skaderapporten sammanställd:
Tjuven/arna fick med sig en gammal skitdator samt en plattskärm, totalt
kanske ett värde av 2000 kr.
Mitt problem är massa tysen större än så... skadegörelsen kostar långt mycket mer än vad som blev stulet, ett krossat skyltfönster, skadade skyltar, jack i parkettgolv, skadade möbler och annan inredning.. flera djävla dagars jobb för att några sketna avskum behövde få loss ett par kronor.
Att dessutom börja måndagsmorgonen med att behöva ringa till den höggravida tjejen som jobbar där och förvarna henne om kaoset som skulle möta henne när hon kom till jobbet gör en inte på direkt bättre humör.
Ibland känns straffet "hugga handen av den som stjäl" inte så himla dumt![]()
:rensatluften
kan väl säga att det var inte roligare att komma hem efter jobbet o se sin lägenhetsdörr uppbryten förra torsdagen![]()
.
), boende m.m får du/ni ordna på egen hand Idag borde man vara ledig och putsa och brumma hoj.
Fan va ni super hela tiden.![]()
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |
|
|
BMW F 450 GS för prisvärda äventyr
BMW presenterade den länge ... |
|
|
BSA Thunderbold avtäckt på EICMA
BSA har avtäckt sin fjärde ... |
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |