Moralkärringar välkommna! :) (sålänge ni inte är kräsna...)

SJP

Lattepappa
Gick med
15 Apr 2007
Ort
Bland buskar & träd
Hoj
Tusenkubikade Falken & Vansinnesgrön plastmisil (i bitar)
Jahapp, det sket sig:/. Slutade tidigt från skolan idag och hade lite tråkigt, så jag tänkte föllja trenden och lägga upp en hojfilm.

Dock vart den inge vidarre, placeringen på mobilen blidde inge vidare, så man ser bara vägen i de lite skarpare kurvorna:huvet. Nåja, jag postar skiten iaf.

speciellt fort går det ju inte heller, men jag tycker det är en rätt underhållande hoj väg, men som sagt, man ser inte mycket av den. som sagt så är det filmat med mobil, så kvaliteten blev inge häftigt det heller, men det är nog det minsta problemet. Nåja, nu kan jag iaf dra slutsatsen att mito ÄR
roligare än RS...

http://s228.photobucket.com/albums/ee22/steiff555/?action=view&current=20071010.flv

ps. rubriken var för att härma Niklas... ds.
 
Tejpa fast den uppifrån istället, alltså på vindrutan, blev ganska rba när jag testa.

Bara det at då pekar den verkligen rakt upp!!! nä, skall nog gå att lösa, men jag årkade inte köra igen, var kallt som bara fan, och jag visste ju inte hur det blev innan jag satte mig vid datorn och undersökte resultatet.
 
jag skulle inte äns kunna ha en kamra framåt så eftersom jag har tonat glas fram:D isåfall om jag sätter den under kåpan:D
 
Bara det at då pekar den verkligen rakt upp!!! nä, skall nog gå att lösa, men jag årkade inte köra igen, var kallt som bara fan, och jag visste ju inte hur det blev innan jag satte mig vid datorn och undersökte resultatet.

Du förstår itne vad jag menar. Liksom du tjepar fast den så den pekar neråt itne rakt på vid rutan utan du håller mobilen rakt lägger den så kanten tar i vindrutan och sedan tejpar.
 
Nyheter
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN

Pressrelease; Visby, 2025-1...

2026 års YAMAHA XSR900 GP

Yamahas Sport Heritage-seri...

Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger

Yamaha Motor firar sitt 70-...

Smarta garageprylar från IVON!

IVON motorcykellyft, 450 ki...

Med ny V-twin och monocoque-ram

Ducati presenterar nya Hype...

Slutstrid i MotoGP

MotoGP-säsongen börjar lida...

CFMOTO V4 SR-RR

CFMOTO presenterade sitt pr...

Honda V3R 900 E-Compressor

Honda V3R 900 E-Compressor ...

Indian Concept Girder – En framtidsvision?

Indian Concept Girder är en...

Yamaha R7 får stor uppgradering!

Yamaha R7 får en nängd uppg...

Back
Top