RR Träning Sviestad 2007

RR är en farlig sport!!!!

Men att äta mat på MAX är heller inte helt ofarligt! I alla fall inte om resultatet är kalla däck och mindre vaken förare!

Nu är min vänstra stortå stor och blå!

fan va surt .. men du satt väl å tänkte på hur gott vi käkat precis :pannkyss
 
Lite OT här.
Någon från linköping som vet om det går betala kontant på era bussar?
Här uppe går det inte och jag tänkte ta bussen in till stan på fredag borta från Saab. Behöver veta lite smidigt så där bara =)
 
Lite OT här.
Någon från linköping som vet om det går betala kontant på era bussar?
Här uppe går det inte och jag tänkte ta bussen in till stan på fredag borta från Saab. Behöver veta lite smidigt så där bara =)

Det går bra betala kontant. Det ska kosta 20kr för enkel kontantresa. Tidtabeller hittar du på www.ostgotatrafiken.se Närmaste busslinje är 210. Kolla på kartor på hemsidan.
 
Nu är man bara lite nyfiken, såg att det fanns bilder från medel gruppen fast inga från snabba. Såg bara att det fanns fotografer ute när snabba också gick, men är det nån som vill ta på sig ansvaret på det? :)

Mh//Andreas
 
Min hoj är på gång, det finns en helt ok chans att den blir körbart klar till tisdag. Då kommer jag garanterat och fisåker lite. Målet är att någon gång innan sommaren är slut få köra en hel träning utan att vurpa. När jag klarat av det höjer jag ribban och siktar på en hel bandag.
 
2974228 Min hoj är på gång, det finns en helt ok chans att den blir körbart klar till tisdag. Då kommer jag garanterat och fisåker lite. Målet är att någon gång innan sommaren är slut få köra en hel träning utan att vurpa. När jag klarat av det höjer jag ribban och siktar på en hel bandag.
Soft målsättning. :)
 
Jag ska fan ner på tisdag och träna. Mattias ska åka med också, han vet inte om det än bara!
 
Är grymt sugen så det blir till att jobba som ett svin i trädgården i helgen så man ligger på plus inför förhandlingarna. :D
 
Last edited:
Nyheter
Motorsportsalongen i Örebro!

Jag tog en snabb avstickare...

Honda CB 1000 GT bjuder på sportig komfort

Det är ingen lätt uppgift H...

KTM: ”Det är helt klart vägen framåt.”

Rajiv Bajaj, 58, VD för den...

Framtidens hjälmar är här!

Bland finesserna finns ljus...

Öhlins, som under många år ...

Bridgestone lanserar nytt sportdäck

Bridgestone har presenterat...

Ny Suzuki-importör

Suzuki SV-7 GX var en av Su...

Suzuki byter importör!

Suzuki SV-7 GX var en av Su...

MotoGP-säsongen avslutas i stor stil

Den traditionella finalbild...

Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024

Är din KTM bland dem som sk...

Back
Top