"FUBAR"
Måste lära mig bromsa på slangen..
Finns det någon anledning överhuvudtaget? Skitstörande och värdelöst när man typ stavar fel eller vill söka på nytt ord.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Dagens I-landsproblem![]()
En sökning söker sig igenom hela databasen och under denna stund "låser" den tid från övriga som vill läsa sajten.
Sedan så är det 20 sek tillägg inte bara för medlemmar, utan även för det tusentals sökbotar (sökmotorer som ska indexera sajten) som kommer till sajten.
Ingen använder den för i 9 fall av 10 så fungerar den inte och den 10e gången blir man galen för när man ska söka så får man vänta så länge.2856242ta bort sökfunktionen för det är knappt någon som använder den![]()
En sökning söker sig igenom hela databasen och under denna stund "låser" den tid från övriga som vill läsa sajten.
Sedan så är det 20 sek tillägg inte bara för medlemmar, utan även för det tusentals sökbotar (sökmotorer som ska indexera sajten) som kommer till sajten.
Ingen använder den för i 9 fall av 10 så fungerar den inte och den 10e gången blir man galen för när man ska söka så får man vänta så länge.
www.google.se -> detjagvillhitta site:www.sporthoj.com/forum
|
|
KTM uppdaterar sin elhoj
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Verksamheten säkrad på Gotland Ring!
Det har varit många turer k... |
|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |