Och åter en till Norrlänning...

Muskelsmurfen

Team Retaliation
Gick med
19 Feb 2008
Ort
Boden
Hoj
Snart en Supermotard
Ja ni...
Jag är en herre som är djupt inne i det djupt utrycksfulla djupa musik världen, vilket jag djupt uttrycker med min djupt stillsamma skrift.
Just nu funderar man på att skaffa jobb och Även, som min bror och min gode vän sa en, Supermotard. KTM 625? :tummenupp

I vilket fall känner jag ju mig hedrad att få skriva här bland alla ni sporthojs älskare. Kört olika två hjuliga fordon. Första, förstås en moped, var en Aprilia sr50. Har även prövat att köra 125/250 cross ett par ggr och En kawasaki Ninja. Men förstås så vågar man inte gasa på med Ninjan när man knappt har någon kunskap om dessa plastraketer. :3freak

Velat ha en Motokykkel (Som man sa när man var barn) redan från barnsben. Så jag har väl mer eller mindre bestämt mig för en Supermotard pga. att en plastraket har aldrig lockat mig.

I vilket fall så ville jag bara säga hej!
 
snyggt, finns för lite norrlänningar här... men du borde se över beslutet av mc... sh är vad som gäller ;D
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top