mr_rockster
www.jsfoto.com
Det var Hjulafton i Lidköping ikväll. Vi körde lite uppvisning. Lägger ut lite bilder. Mer kanske kommer på fotografens hemsida www.madsenfoto.nu och www.hjulafton.nu
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
mr_rockster skrev:Det var Hjulafton i Lidköping ikväll. Vi körde lite uppvisning. Lägger ut lite bilder. Mer kanske kommer på fotografens hemsida www.madsenfoto.nu och www.hjulafton.nu
Vi plojade mest och åkte runt och skoja.. men du e inte dålig som ser det på bild... Du ser förressten JÄVLIGT snabb ut på din avatar ..Marals76 skrev:Jäklar vad långsam du ser ut att vara![]()
mr_rockster skrev:Vi plojade mest och åkte runt och skoja.. men du e inte dålig som ser det på bild... Du ser förressten JÄVLIGT snabb ut på din avatar ..
Magnus Persson. Körde CR250 motard förra året några race och så... Inte mycket kört iår men blir nog mer nästa år. Jobbat på MC-konsult för övrigt... Ngt mer du vill veta?LasseR6 skrev:Vem är det som åker kawa 500?
mr_rockster skrev:Magnus Persson. Körde CR250 motard förra året några race och så... Inte mycket kört iår men blir nog mer nästa år. Jobbat på MC-konsult för övrigt... Ngt mer du vill veta?![]()
Tyckte faktist hoppuppvisningen var helt okej med tanke på att de byggde klart rampen samma morgon och inte har tränat något. Han på den gula suzukin kom iofs tvåa ett ena heatet i JSM nu i helgen så han kan allt köra cross hanMar skrev:Jag tyckte det var en rätt skyst uppvisning faktist! Gick väl rätt skapligt för att vara på en sån liten yta å om jag ska vara ärlig så blev man änna lite sugen på att skaffa en superm ist![]()
Ingen som vet hur många knuttar det var totalt på torget?
Mvh Mar
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Richa blickar framåt mot 70 år i branschen
Bike var på plats på Richa ... |