Discokawan i Wales och Tyskland

Och sa den sista. Forvisso aer den vacker att se pa, och landskapet runt omkring ocksa en frojd foer oegat, men bilderna aer aenda lite intetsaegande! Varfor kommer dessa bilder upp nu kan man fraaga sig? Ta en litet titt i saelges-forumet sa klarnar det nog!
 

Bifogat

  • 1.jpg
    1.jpg
    129.3 KB · Visningar: 330
Du borde lysa upp Stockholms gator med Kawans vackra färger också. Vore oekonomiskt av dig att inte plocka ut övernattningsnätterna och luncherna som jag är skyldig dig.
 
Macho Woman skrev:
Du borde lysa upp Stockholms gator med Kawans vackra färger också. Vore oekonomiskt av dig att inte plocka ut övernattningsnätterna och luncherna som jag är skyldig dig.

Ahh, det har du raett i. Ska boka in en tripp till den kungliga hufvudstaden. Men men, jag har en ny hoj pa gang. Hoppas det gaar i laas. Handla och sen massa timmars mek i garaget sa kommer det rulla ut natt rackarns snyggt till vaaren 2004.
 
*/ ?>
Nyheter
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich

Tysk precision möter äkta G...

Vinn en batteriladdare från CTEK

I samarbete med CTEK har vi...

Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!

Super Adventure och Teide ...

Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!

Boka sommarens härligaste b...

Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!

Bolaget bakom den dagliga d...

Besöksstorm till MC-mässan på Elmia

Den svenska mc-mässan har v...

Back
Top