Aprilia Touno Factory

Simba

Uppsala RoadRunners
Gick med
27 Apr 2003
Ort
Uppsala
Hoj
Aprilia RSV Mille -Såld
Taz kom till Uppsala och jag tog bland annat denna bild på hans nya Aprilia Touno Factory 2009.

Taz1.jpg


Det är en vacker skapelse som väcker habegär!
 
Jag såg den hos Aprilia Center i Haninge och måste medge att det finns faktiskt hojar med cross-styre som väcker visst ha-begär...:tummenupp
Skulle ändå inte byta bort min "gamling", trots mer knuff i maskin hos denna ungdom... :tungan

Det är alltid svårt att göra en hoj rättvisa med bara ett foto.
 
Titta, min hoj...

en riktig transformers-hoj det där

Jag är nästan benägen att hålla med. Motor, chassi. Allt samspelar i total harmoni och jag älskar färgschemat... men personligen så skulle jag nog gärna sett att näsan såg lite annorlunda ut. Lite transformers över den, det är det nog. Kanske ska döpa hojen till Optimus Prime.:rolleyes:

Tack till Simba också, som tagit fantastiska bilder.
 
Fettisdag hitodit,, kan man inte ha en tuonodag istället!
DEN E GRYMMAST:yoparty

(har ett par AKRA TITAN till till salu)
 
Tack!

Tack! Det var ju ett tacksamt objekt att fota! Ja, jag har blivit lite av en fotonörd, sedan bilden togs har jag införskaffat ännu bättre fotohårdvara så nu skall bilderna bli ännu ett snäpp vassare!

Bra fotat, Thomas!
Sen är den mitt emellan snygg och vulgär, men nog fan vill jag ha den...

tack!
Riktigt snygg bild!

Taz, vi får uppdatera bilderna i vår så vi får med de nya uppdateringarna du gjort på hojen på bild!

Vad är akra titan mot akra kolfiberhexor??? :krama

//D
 
Last edited:
Jävligt bra bild :tummenupp

Tycker att tuono är en förbaskat snygg hoj bortsett från framlampan!
 
Jag vill också ha kolfiberhäxor:gnissla Satan vad snygg den svarta Factory Tuonon är:Bugar jag vill också ha en svart Factory Tuono:gnissla
 
*/ ?>
Back
Top