En riktig fjolla på FIMs bankett

McQueen

Ny medlem
Gick med
11 Nov 2013
Ort
USA
Hoj
Triumph Bonneville
Nog är Rossi en riktig fjolla ändå. Glittrig kostym, örhänge, diamantarmband och fluga istället för slips på FIMs bankett häromdagen. I like - hurra för världens snabbaste fjolla!

:tungan :cpparty :tummenupp
 

Bifogat

  • fim4.jpg
    fim4.jpg
    86.4 KB · Visningar: 567
  • babsan.jpg
    babsan.jpg
    14.6 KB · Visningar: 218
Jag tycker han har fetaste jävla stekar-looken i världshistorien.
 
Han är en rik fjolla:tummenupp
 
Coolt! Ptjaa, allt annat i garderoben har han väl redan använt under tidigare arrangemang?



Men så är han ju också sopslut - det har jag minsann läst på SH.com.. :glömdet
 
Last edited:
Nog anar man vilken som är Vales och Uccios favofilm.
 

Bifogat

  • vr.jpg
    vr.jpg
    165.9 KB · Visningar: 285
Last edited:
Rossi är nog världshistoriens coolaste människa, så han är på sätt och vis nedtonad på galan. Ungefär som när jag går till närbutiken i mjukisbrallor.
 
Han är cool! Jag tycker att han ser ut som ett riktigt litet busfrö. :D
 
Med tanke på hans flickvän som går vid hans sida så får han klä sig som han vill.. Hans klocka är nice också. :yoparty
 
Har man en meritlista som VR så får man väl rimligtvis klä sig hur man vill utan att bli kallad fjolla...?
 
Håller med de flesta ovan.

Med ett tillägg:

Slips hade man 1998, är man inte 53 och politiker så är det fluga eller inte alls som gäller, pungkt.
 
Att gå runt i svart slät och slips som nån jäkla men in black kopia är inget för riktiga människor. Det är skinntorrt och förlegat.
Rossi är rätt på det :yoparty
 
*/ ?>
Back
Top