MC Doktorn
Guest
Räkna ALDRIG bort Rossi!!![]()
väntar bara att madhonda eller någon annan ska komma med någon bortförklaring

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Räkna ALDRIG bort Rossi!!![]()
väntar bara att madhonda eller någon annan ska komma med någon bortförklaring![]()
Han karriär på Ducce är naturligtvis strålande, framförallt jämfört med alla andra som någonsin försökt köra en 800cc Ducati.
varför rimmar rossi och caparossi?![]()
väntar bara att madhonda eller någon annan ska komma med någon bortförklaring![]()
Även om kommande säsong skulle bli en enda stor motgång för Rossi, så tror jag han kommer att hålla huvudet högt, och inte vara DEN som grinar, får psykbryt & sjukskriver sig för den sakens skull.![]()
Wow, killen som kom 23:a i WSBK 2009 (17 poäng på 20 race) och 10:a i AMA Superbike 2010 ska köra fältets sämsta fabrikshoj. Stoner får akta sig.
Kan man se Moto Gp om man inte har Viasat Motor?? Vilken tid går Racet svensk tid?? Va inne och snurra på Viaplay igår men blev inte klok på de.. // Andreas..
Jo, det kan nog stämma. Var 2009 första året utan kvaldäck kanske?Körde dom inte på kvaldäck då?
Jag kan inte läsa något i ditt inlägg som förändrar värderingen av Hopkins som Suzukiförare i MotoGP 2011: ett bottennapp och Suzuki har gjort ännu en skrattretande värvning.Men den där 23platsen 2009 skall man nog ändå till viss del se i ljuset av att han skadades ganska allvarligt...körde inte särskillt mkt det året och det han körde var på Stiggys maskin som inte var bäst i fälltet...även om en förare presterade nästan omänskligt bra på den...
Kan man se Moto Gp om man inte har Viasat Motor?? Vilken tid går Racet svensk tid?? Va inne och snurra på Viaplay igår men blev inte klok på de.. // Andreas..
Hedrande? 8 säsonger i MotoGP med det här facit:Till Hoppers försvar bör man tillägga hans säsong 2007 hos suzuki och en hedrande 4:e plats i totalen på 189p![]()
Att du bara orkar, NyTeknikHedrande? 8 säsonger i MotoGP med det här facit:
Självklart.Hedrande?
Till fråga 1 ja men bara på datorn kolla på http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=motorsports
för vilken svensk tid kolla http://www.tv.nu/kanal/viasatsport3![]()
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
![]() |
TILLSTÅND KLART: GGN 2.0 KÖRS I HEJDEBY 2025
Nu är det klart att världen... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |
|
![]() |
En hyllning till mästaren!
Pressrelease från MV Agusta... |
![]() |
Vinnarhoj från Custom Bike Show
I nästa nummer av Allt om M... |
![]() |
Testhoj hämtas från Sulas MC
Vi åkte till Strängnäs för ... |
Transportstyrelsen avvecklar appen Mina fordon
Foto: Andreas Johansson ... |
|
![]() |
Custom Bike Show 2025
Den 7 juni var det åter dag... |
![]() |
Forged följer tre baggerbyggen
Tre amerikanska hojbyggare ... |