Da Fris
Segla gör dom som ej har råd med bensin
Jaaaa, undrar vem det var som skruvat ihop hojen och tvunget skulle ut och köra en runda...... inte en aaaaaaaaning 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Det finns inte så många ljud som får mig så glad som en Husa på lekhumör...
![]()
DIN Husa gör mej glad. Hoppas på mycket lek med den nästa gång jag besöker K-naHittat några bra ställen att leka på än?

Hördu skrutt, du har ju inte provat bitchen än!!! Du körde ju den "gamla", den här bits mer. *L* Du får självklart Husabusa när du kommer och hälsat på, men jag väntar ff på henne och sedan förväntar jag mig att Frisen ska visa mig bra buställen! *L*
Själv bor jag ju precis bredvid polisstationen så...![]()
![]()
Såg kallt ut igår frisen... mötte dig vid ankaret typ
och sedan förväntar jag mig att Frisen ska visa mig bra buställen! *L*
Själv bor jag ju precis bredvid polisstationen så...![]()
![]()
Yasha, bäst du ber Frisen presentera dig för allas våran bästa kompis inom poliskåren då. Fan vet hur Bosse Gris kommer att reagera bara nu när en donna anslutit sig till hoj kåren i K-na.![]()
Keee? Så den jag körde i september är passé![]()
Bitchen är densamma.Yasha, bäst du ber Frisen presentera dig för allas våran bästa kompis inom poliskåren då. Fan vet hur Bosse Gris kommer att reagera bara nu när en donna anslutit sig till hoj kåren i K-na.![]()

Ullis. Invaderar du fortfarande ön på somrarna? Isf måste man ju ut å norpa värsta fikan av dig i sommar. Förväntningarna är stora. Bålstarkt kaffe med värsta puddingen till...![]()
Jag pratade just med Folksam och fick klara bevis på att Karlskrona är en liten håla, men ÅH vad jag är glad att det är det. Sorry, bortrest den helgen (HojX), men hojen kommer ner till blåshålet imorgon, så det ska väl gå att ordna så att hon är hyfsat gatlaglig. Om tanter får följa med.Vafan är det inte någon som vill ut å köra. Jag lovar att ta det (halv) lugnt så ni hinner med på era plastraketer![]()

Jag har bara kört i skogen 3 ggr i mitt liv, men det var kul och Husan är utrustad med 3 uppsättningar hjul: för bana, gata och offroad. Måste bara få tillverkat distanser till framhjulet så skogstofflorna funkar fullt ut. Ritningen ligger i väskan, har inte kommit längre än så...Självklart...Här är vi jämställdaKommer att jobba hela veckan sen men sen kommer jag nog att vara ute å köra så ofta jag kan. Får väl hälsa på tjejen lite med bara så hon inte blir svartis på hojen. Säg till om du behöver skruvhjälp så kan vi nog ordna det. Har du bara gatdäck eller kör du i skogen oxå?
Tack tack, men nej, det var inte så enkelt. Fixar sig snart.Är det runda distanser så kan jag svarva till ett par ombord så kan du få dom när jag kommer hem om en vecka. Om du inte har tillgång till svarv själv förstås.
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |
|
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |
|
Di Giannantonio tillbaka som vinnare!
Fabio Di Giannantonio är fö... |
|
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!
Foto: Karin Tornblom Pre... |
|
|
|
Allt om MC på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Bike på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |