Beställ Sporthoj.com-tröja här!

Swedie

Administrator
Personal
Gick med
6 Mar 2003
Ort
Stockholm-ish
Hoj
Yamaha R7 -24
(nyhet)

Nu är det dags igen för en ny tröjomgång med leverans i Juni eller Juli månad! Allt beror på antalet beställningar vid slutet av den här månaden. Sista betalningsdag kommer vara 31 Maj. Vänligen följ instruktioner på skärmen väl och lägg inte dubbla beställningar såvida ni inte ska ha två eller flera. :-)



Klicka på bilden för att gå vidare till beställning, eller klicka här:
http://www.sporthoj.com/klader/troja.php
 
Jag köper en. Måste bara komma på en bra "slogan"

:tummenupp
 
Hur är storlekarna? Har stl 54 på mitt berikställ och tänkte ha tröjan utanpå. Villken stl skall man ha då?
 
Last edited by a moderator:
"LEVERANSDATUM: April 2007
Sista beställningsdag: 2 April 2007"

Är väl lite fel va?
 
Tack swedie för att du plockar in fler beställningar! den här gången har jag satt påminnelser ett par ggr den här veckan så jag ska komma ihåg o slänga över pengar ;)
 
betalt o klart nu väntar jag bara =)
 
Har lagt en beställning nu... Tackar!:yoparty hoppas det fungerade att ta bort den ena beställnigen (tryckte på enter av misstag och skickade en beställning) vill ju inte ha 2 i brevlådan varav en med fuckad text :näsblod
 
2928416 Blir det nånting av med dom vita hoodie-tröjorna som Alicia pratade om eller kommer dom sen??

/R
Behöver runt 20 st vita tröjor betalda för att det ska "gå runt" vettigt nog. Kostar endel att trycka upp de extraplåtar som behövs. Allting blir ju färgmässigt omvänt. Och jag är inte säker på att det blir så snyggt...

Vad jag kan göra är att fråga tryckeriet om hjälp på något sätt att trycka upp en exempeltröja som dom tar på sig kostnaden för. Men det blir isåfall i samband med att denna tröjomgången trycks.
 
2928449 Så det blir ev aktuellt till nästa då med andra ord??

/R
Kanske, beror ju på om den bild jag isåfall skulle ta av tröjan är bra nog för att göra folk köpsugna. Just nu vill jag inte trycka upp vita på medlemmarnas egna tron om att "det blir bra". För det är inte säkert och jag vill inte ha en massa onöjda medlemmar. Så just nu blir det safe o endast det vanliga.
 
Detta med slogans var svårt ! - Kanske slutar med att jag beställer en helt "ren", utan vare sig namn eller slogan :tungan - Vi får väl se vart detta slutar i sinom tid..
 
Jag undrar också hurdana tröjorna är storleksmässigt..:va
 
denna gången får det allt bli en racervelociopedtröja.

man måste ju va fin i sommar.

har glömt att beställa de andra gångerna :(
 
Nyheter
Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra

Att köra motorcykel handlar...

Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning

I samband med MotoGP-racing...

SMC med och höjer MC-säkerheten i Europa

Sveriges MotorCyklister (SM...

Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026

Norton Motorcycles förbered...

TILLSTÅND KLART: GGN 2.0 KÖRS I HEJDEBY 2025

Nu är det klart att världen...

Back
Top