Var är like-knappen?

Jävligt retligt Jörgen :arsele

- - - Updated - - -

Har ni gjort någon användarnivågrejs på lajken eller? DEN ÄR BORTA FÖR MIG.
 
Last edited:
// case/thread closed, knappen är där den brukar vara. Gå och gör nåt vettigt.
 
Last edited:
Haha, men det måste väl finnas nåt kortkommando då *googlar så tangenterna sprutar*

Det gjorde jag igår också, googlade alltså, hela kvällen förstörd. :mad:
Har Monno privilegier? Är Monno värsta 1337-hackern? Är jag dum i huvet?
Frågorna är många :va
 
Last edited:
Ja, jag har också reagerat på det. Tydligen finns den funktionen i vissa smartphonar. :)

Ok, tack! Det verkar rimligt. Då spökar det inte iaf.
Jag känner stor vanmakt när saker inte är som de alltid har varit.
 
Last edited:
Last edited:
I Tapatalk, en app för smartphones, kan man tacka folk, se instruktion ovan. Appen finns även för sk surfplattor.:fyllisar
 
Ser att jag missat kommentera, men det finns ingen förändring gjord som ska påverka Gilla-knappen. :)
 
Det gjorde jag igår också, googlade alltså, hela kvällen förstörd. :mad:
Har Monno privilegier? Är Monno värsta 1337-hackern? Är jag dum i huvet?
Frågorna är många :va

Hej hej Jörgen!:hej

Mycket är jag men direkt priviligerad är jag tyvärr icket. Nån direkt datorvana har jag inte heller.. Och den sista frågan får du fråga dina närstående om då jag inte känner dig så väl. :crash

Däremot har jag precis som dom luskat fram appen Tapatalk! Men jag hade ingen aning om att det blev en tack när man "gillade" i appen. Hittade bara helt plötsligt en tumme i appen å tänkte, fan va nice nu kan jag gilla inlägg hela dagarna! Men tydligen tackar jag instället.

Nu var det ju ett synnerligen klyftigt och roligt inlägg du gjorde så kan inte påstå att jag ångrar mig. Känns som ett väl spenderat tack. =)

Men jag förstår din ångest för något nytt då jag förstått att du är en äldre herre! Eller äldre, mindre ung kanske är rätt ord? Och ber om ursäkt för sömnlösa nätter! Åker du förbi Ö-vik någon dag med din feta H-D kan jag bju på en kopp kaffe å en kaka som plåster på såren! =)

För övrigt, vad mysigt att man blir lite omtalad här på forumet, den har jag längtat efter. =) :tuttar
 
Back
Top